Przejdź do głównej zawartości

ROK 2017 Z CANPOL BABIES (122)

Rok 2016 był ogromną przyjemnością i przygodą z Canpol Babies, miałam przyjemność testować aż  5 razy i wygrać w jednym konkursie, testowałam:
w czerwcu - testowałam matę wielofunkcyjną
w lipcu - testowałam zestaw ,,kolorowe zwierzęta"
oraz otrzymałam wyróżnienie w konkursie pt. ,,Mama na medal"
w sierpniu otrzymaliśmy owieczkę
a w październiku kolekcję toys
w grudniu ogromnym zaskoczeniem i prezentem był sterylizator parowy


Firma Canpol jest ze mną i moim synek od narodzin, testowanie zaczęło się trochę później, ale jestem miło zaskoczona jakością wszystkich rzeczy jakie otrzymaliśmy, przekładając to na finanse, na prawdę kompletując całą wyprawkę dla dziecka można kupić wszystko w odpowiednim przedziale finansowym.
Droga mamo ! albo przyszła mamo, jeżeli prowadzisz bloga i chcesz testować produkty marki Canpol Babies, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.canpolbabies.com/pl/ zarejestrujesz się i będziesz na bieżąco w zakładce www.canpolbabies.com/pl/blogosfera będziesz regularnie testowała ewentualnie będziesz chętnie udzielała porad bądź komentowała to może szczęście przyjdzie i do ciebie :) Ja serdecznie polecam, jak sami widzicie rok 2016 był bardzo rozwijający pod względem testowania. Macierzyństwo nie musi być nudne ! możesz poznawać ! testować i współpracować z różnymi firmami, które umożliwią Ci całkowicie za darmo poznanie wielu świetnych produktów.
Kochana mamo ! bądź szczęśliwa mamo ! :) zrób to dla swojego dziecka !
Serdecznie polecam rejestrację na stronie Canpolbabies i rozpoczęcie przygody testowania :)  

Komentarze

 1. Super, ze tyle razy udało Ci się dostać do testowania:)
  Trzymam kcioukji i za ten raz:)
  Ja się zgłaszam od kilku miesięcy, ale blog miałam świezy i jeszcze się nie udało. Raz organizowałam konkurs:)

  Może tym razem się uda o zestaw super, a takie praktyczne lubie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę, że też bierzesz udział w blogosferze. zapraszam do mnie na www.muminpatchwork.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

,,MAM ZESPÓŁ DOWNA" - Helena Kraljić / WYDAWNICTWO PIĘTKA / NOWA WSPÓŁPRACA (124)

Otaczają Nas różni ludzi, grubi - chudsi, brunetki - rude, małe - duże, są również z zespołem Downa - i bez Niego. Ale czy mamy prawo ich krytykować, oceniać czy nie daj Boże odrzucać?
Dziś jako dorosła kobieta wspominam swoje dzieciństwo, byłam  zawsze wyższa i większa od swoich koleżanek, miałam większe piersi... to spowodowało, że w którymś momencie zaczęto się ze mnie wyśmiewać, bo byłam bardziej dojrzała niż inni. Może porównanie bardzo się różni od tego czy ktoś jest chory, czy nie, czy jeździ na wózki, porusza się na kulach, ma obie ręce czy też nie, ale czy inni mieli prawo to robić?Świat stworzony jest z miliona różnorodności i to jest piękne (wg mnie). Jednak o inności bardzo rzadko rozmawiają rodzice z dziećmi, z własnych obserwacji uważam, że po prostu dziecko się śmieje, bo nie rozumie, a nie rozumie - bo niby skąd ma posiąść wiedze?
Kochani pochwalę się Wam, że podjęłam nową współpracę z Wydawnictwem Piętka, które przysłało mi książkę pt. ,,Mam zespół Downa", z ogro…

46 TYGODNI WSPÓLNEJ DROGI TO NA PRAWDĘ WSPANIAŁA LEKCJA DLA MOJEJ MĄDROŚCI. (123)

Rozmawiając z innymi mami, które mają w bardzo podobnym wieku pociechy, zawsze powtarzam ,,każde dziecko rozwija się w swoim tempie", nie lubię, kiedy zaczyna się porównywanie dzieci ,,a mój to - a mój to tamto - a tamten to jeszcze tego nie robi - a ten to taki wspaniały", takie sytuacje wywołują we mnie pewną niechęć, frustrację i niekiedy sprawiają przykrość. Rozwój niemowlaka to indywidualna sprawa jego samego ! nie nauczę go mówić zdaniami, ani też tańczyć na jednej nodze, we wszystkim jedynie mogę go z całego serca wspierać w prawidłowym rozwoju.

STERYLIZATOR PAROWY CANPOL BABIES HIT czy KIT ? ZAPRASZAM DO RECENZJI KOLEJNEGO TESTOWANIA (119)

Proszę Państwa ! Znowu udało mi się dostać do testowania produktów marki Canpol Babies, nie ukrywam, że bardzo mi zależało na aktualnych testach, ponieważ słowo ,,sterylizator” wywołał we mnie ogromną chęć poznania i sprawdzenia ,,na sobie” tej rzeczy. Po otrzymaniu e-maila, że zostałam testerką po 2 dniach otrzymałam ogromny karton, oczywiście od razu z Olkiem wzięliśmy się za rozpakowywanie. Wszystko dokładnie i szczelnie zapakowane.