FAMILYSERVICE.PL (12)

sierpnia 17, 2015
Większość kobiet uwielbia kosmetyki, próbki, dostawanie rzeczy za darmo czy po prostu otrzymanie możliwości testowania. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu wkręciłam się samym testowaniem różnych rzeczy i nie powielam produktów drugi raz - tylko staram się za każdym razem by w moje ręce wpadło coś nowego. Testowanie stało się po części moją pasją, bo za każdym razem, kiedy dostaję paczuszką - dosłownie jakąkolwiek, bardzo mnie to cieszy.
Podczas ostatniej wizyty w klinice, Pani podarowała mi torebkę.
Nie ukrywam tego, że byłam bardzo podekscytowana, bo to lubię. Musiałam wytrzymać bo nie chciałam tak od razu siedząc w klinice wyjmować i oglądać, tą przyjemność zostawiłam na potem :) 
W domu rozpakowałam torebkę i byłam zachwycona jej zawartością. 

W pudełeczku znajdowała się gazetka z super informacjami, m.in. jakie mamy prawa i co powinnyśmy wiedzieć - jakie mamy przywileje podczas trwania ciąży; jak prawidłowo dbać o formę, aktywność fizyczna jest bardzo ważna, można znaleźć jak powinniśmy ćwiczyć rozciąganie szyi i ramion, rozciąganie pleców, ćwiczenia na poprawianie krążenia; jak prawidłowo zaplanować poród;  wyprawka do szpitala - lista niezbędnych rzeczy dla dziecka oraz niezbędna lista dla mamy; kącik noworodka - najważniejsze rzeczy, które powinniśmy mieć w domku, kiedy pojawi się na świecie maleństwo; skóra maleństwa, jak powinniśmy o nią dbać.
W niebieskim pudełeczku znajdował się również kojący krem przeciw odparzeniom 15m.

Kolejną rzeczą jest książeczka wyprawkowa wypunktowane rzeczy, które są bardzo ważne, co musimy mieć ze sobą i tak m.in. są to: wyprawka do szpitala - lista dla mamy - dokumenty, higiena, ubrania; wyprawka do szpitala - lista dla dziecka; wyprawka do domu - lista zakupów - higiena, sen, karmienie, ubranka, transport, inne bardzo ważne rzeczy, oraz na ostatniej stronie mamy obowiązkowe szczepienia. Bardzo przydatna i już zaczęłam z niej korzystać.

Kolejną broszurą to wiele informacji o niezbędnych rzeczach / sprawach dla przyszłej mamy i tak m. in. możemy znaleźć: co należy ze sobą zabrać do porodu do szpitala, dokumenty wymagane przy przyjęciu do szpitala, jak wybrać wózek - głęboki, spacerowy czy uniwersalny?, informacje o łóżeczku, nosidełku, monitorze oddechu, przewijaku, ubrankach; przygotowanie domu na przyjęcie dziecka czyli znowu niezbędne rzeczy -wypunktowane aby o niczym nie zapomnieć, informacje dlaczego warto szczepić dziecko, znowu o prawach kobiet w ciąży, informacje o urlopie macierzyńskim. Na ostatniej stronie bardzo ważne rzecz jak kobieta powinna zapinać pas, wiadomo, że jesteśmy zwolnione z tego obowiązku w momencie już widocznej ciąży, ale nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze i pas nam to daje, wiec warto wiedzieć jak zapinać pas. Kolejną rzeczą była próbka hipoalergicznego mleczka do prania. Bezpieczna dla skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Już od pierwszego dnia życia. 100ml. I ostatnią rzeczą jest jedna pieluszka firmy Dada ( rzeczy tej firmy można znaleźć w Biedronce), taka malutka 2-5kg, oraz kolorowa miarka dla dzieci. 

Kochani i to by było na tyle w torebce.
Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym :)
Ja jestem zadowolona. 

Miłego Dnia. 2 komentarze:

  1. O tak, w ciąży z córeczką dostałam taką samą paczuszkę :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo miła niespodzianka :) Fajnie poczytać o ważnych sprawach i fajnie dostać ,,coś" do testowania :)

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.