RUCIANE - NIDA (87)

sierpnia 15, 2016
Planów mieliśmy wiele, jednak nie planowaliśmy, że na pierwszy raz wyjazdowy taki poważny wakacyjny, obierzemy mazury. Wstaliśmy rano w niedzielę i postanowiliśmy, że czas najwyższy gdzieś indziej spędzić niedzielę, niż tylko w okolicach naszego miejsca zamieszkania.
Wybraliśmy Ruciane - Nida, miejscowość położoną ok. 110km od naszej miejscowości, przyznam się, że jako matka mało się przygotowałam do wyjazdu i to nauczka na przyszłość, mam coś na swoją obronę, że nie planowaliśmy dalekiej podróży, to nic, ale udał się niesamowicie, zapraszam do nowości na blogu, każdy wyjazd będzie relacjonowany w zdjęciach :)


Chwalę się Wam mocno, że mój syn podczas podróży zachowuje się rewelacyjnie, nie płacze podczas podróży w aucie, jedynym minusem to brak chęci do jedzenie, jest to raczej spowodowane wszystkim tym co dzieje się dookoła, pomimo tego jest super, a swoim humorek wszystkich rozbawiał.
Myślę, że tych wyjazdów będzie coraz więcej, całej naszej trójce robi to na dobre.


3 komentarze:

  1. Kiedyś często odwiedzałam Ruciane - mamy do niego około 40km tylko. Teraz częściej tylko przejeżdżamy i kierujemy się w stronę Mikołajek albo Giżycka. Ale wspominam bardzo dobrze :-) Nas czeka niedługo wyjazd nad morze, ale takie podróże mamy już przećwiczone więc zero stresu - chociaż na pewno będzie inaczej, bo Miki już na pewno nie prześpi całej drogi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne zdjęcia chętnie odwiedzę

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.