SUPLEMENT DIETY - MUMOMEGA - Dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. (99)

Jakiś czas temu relaksując się wieczorem odwiedziłam stronę www.urodaizdrowie.pl, która jest encyklopedią wiedzy, rozrywki oraz wszelkiej przyjemności. Natknęłam się na miejsce, w którym można było wysłać swoją chęć do przetestowania suplementu diety mumomega, oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jest on dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, od razu pomyślałam, że jeżeli mi się uda podaruję ją jednej z moich koleżanek, które aktualnie są w ciąży bądź karmią piersią... przeszła mi nawet myśl, że sama ponownie chciałabym być w ciąży - ach co to był za stan.
Dlaczego chciałam bliżej poznać ten produkt ?


MUMOMEGA to jedyny naturalny preparat na polskim rynku z omega-3 i omega-6 dla kobiet w ciąży i karmiących, który posiada potwierdzone w badaniu klinicznym wchłanianie DHA przez organizm matki i dziecka oraz gwarantuje właściwe przemiany metaboliczne dzięki zbilansowanemu połączeniu aż 4 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.
MUMOMEGA to pierwszy preparat z kwasami tłuszczowymi dla kobiet w ciąży i karmiących, który uzyskał Pozytywną Opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. 
(powyższe informacje pochodzą z ulotki dołączonej do produktu)

Mój synek za moment skończy 8 miesięcy, ale okres ciąży pamiętam doskonale, był to dla mnie i przede wszystkim dla mojego ciała czas bardzo wyjątkowy. W okresie ciąży starałam się odżywiać prawidłowo, aby móc dostarczyć mojemu dziecku wszystkie niezbędne wartości. Jednak cukrzyca ciążowa, która mnie dopadła spowodowała, że mój jadłospis ukrócił się bardzo, a w konsekwencji syn urodził się z anemią. Jednak moje zdanie jest takie, że nawet, kiedy byśmy się starały bardzo, to i tak nasze dzieciątko potrzebuje dużo więcej. Dążę do tego, że witaminy jak mumomega są niezbędne i bardzo pomocne, by dzieciątko rozwijało się prawidłowo. Dla mnie.... mamy, która być może zostanie podwójną mamą wiadomość o takim suplemencie diety jest bardzo ważna.
Oleje stosowane w suplemencie diety mumomega są niekwestionowanej czystości. Omega -3 DHA pochodzi z przygotowanego wg standardów farmaceutycznych oleju z ryb morskich. Omega - 6 GLA pochodzi ze specjalnie wyselekcjonowanego oleju wiesiołka
Oba kwasy tłuszczowe są w naturalnej formie trójglicerydów, które są najlepiej biodostępną formą kwasów tłuszczowych. Oznacza to, że te ważne składniki są łatwo dostępne dla organizmu, który łatwo je przyswaja i wykorzystuje. 

 A więc dlaczego polubiłam tak ten suplement diety ?
Ponieważ drogie kobietki, drogie mamy - w trakcie trwania ciąży to TY droga mamo jesteś jedynym źródłem kwasów omega -3 dla swojej pociechy, a jak wiadomo są one niezbędne do prawidłowego kształtowania wzroku oraz mózgu. Tak jak w moim przypadku dieta z powodu cukrzycy ciężarnych nie dostarczała mojemu synkowi niezbędnej witaminy, dlatego polecam wszystkim MAMOM ten suplement diety.
Warto korzystać z takich witamin, to wspaniałe, że żyjemy w czasach, które pomagają nam w tym wyjątkowym okresie, którym jest ciąża.  
Zainteresowane PANIE, zapraszam na poniższą stronę suplementu diety ->  www.mumomega.pl/ 

3 komentarze:

  1. Na temat suplementów diety w ciąży zdania są podzielone. Mój ginekolog twierdził, że dobrze zbilansowana dieta wystarczy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawiązując do kapsułek mumomega to rzeczywiście są bardzo dobre w składzie i wpływają na iloraz inteligencji u maluszków. Brałam je w pierwszej ciąży jak i podczas karmienia piersią, syn rozwija się bardzo dobrze, pamięć ma niesamowitą. Teraz jestem w kolejnej ciąży i także z nich korzystam. Polecam

    OdpowiedzUsuń
  3. Także stosowałam w pierwszej ciąży jak i teraz w drugiej mumomega. Dla mnie super i łatwe do połknięcia, polecam.

    OdpowiedzUsuń