DUMEL DISCOVERY - SŁONIK KULECZKA 18m+ (131)

Witajcie kochani ! 
Na blogu pojawia się właśnie nowy dział :) zabawek :) otóż po roku czasu mam parę wyjątkowych rzeczy, które z czystym sumieniem mogę polecić innym mamom. :) 
Pierwsze urodziny Aleksandra minęły bardzo szybko, jednak prezenty zostały i czas najwyższy również i nimi się pochwalić. Na start idzie ukochany słonik kuleczka :) 


Zapraszam

Zabawka posiada 3 ważne funkcje:
- świeci,
- porusza się,
- gra muzyczka.
Słonik jest nie wielki, ale daje wiele radości :) posiada w zestawie 2 piłeczki, które wrzuca się z tyłu do ogonka, a albo wyskakuje - albo żongluje.
Możecie obejrzeć krótki filmik, który wrzuciłam na instagram. Olek bawi się słonikiem bez przerwy, jest fajny bo zmusza do ruchu, więc dziecko i przy okazji mama dba o siebie ruszając się. Zabawka wg opakowania jest przeznaczona dla dzieci 18+, ale Olek świetnie sobie z nią radzi, chodzi za słonikiem i wrzuca piłeczki, owszem nie zawsze mu się udaje - ale z determinacją próbuje. Uwielbia również piłeczkami odbijać o podłogę i za nimi ganiać, są wykonane z fajnego plastiku, który daje dźwięk, więc im więcej fajnych dźwięków, tym dziecko jest bardziej zainteresowane.
Polecam zabawkę nie tylko dla swojej pociechy, ale również jako prezent, my dostaliśmy takie cudo i mamy wiele zabawy :)

Zapraszam na stronę główną firmy produkującej zabawki.
Słonik pochodzi z serii muzycznej, więc tutaj możecie obejrzeć całą resztę.

Bezpośrednio słonika znajdziecie tutaj

Jesteśmy zachwyceni :) Koszt takiej zabawki to ok. 52zł-72zł bez wysyłki. Więc to też mi się podoba, że zabawka mieści się w zdrowych normach :) i na każdą kieszeń. Polecamy ! :)

1 komentarz:

  1. Jest sliczny! Szkoda, ze moja córka z takich rzeczy wyrosła :)

    OdpowiedzUsuń