CANPOL BABIES LUTOWA EDYCJA HIT czy KIT ? Zapraszam na podsumowanie.

marca 30, 2017

Już kolejny, cudowny raz otrzymałam paczkę, by móc przetestować produkty firmy Canpol Babies. Tym razem otrzymaliśmy z synem:
1. Kubek niekapek koloru czarnego,
2. Miseczkę,
3. Sztućce.
1. Kubek niekapek koloru czarnego, jest nam już doskonale znany, ponieważ owy posiadamy, Aleksander otrzymał taki jakiś czasu temu od babci tylko w kolorze niebieskim. Kubeczek jest bardzo solidnie zrobiony, rączki są wygodne w trzymaniu, a nakładka z dziobkiem rewelacyjnie się trzyma i wszystko uciska, dzięki czemu nie przecieka. Już kilka razy niestety Olek upuścił kubek i nic się nie wylało. Bardzo trwały.
2. Talerzyk i sztućce to zdecydowanie hit dla Olka, piękna krówka zachęca do jedzenia. Talerzyk jest świetny, głęboki z okrągłą podstawką, bardzo się to przydaje, bo nawet jak czasami jedzenie jest zbyt ciepłe mogę spokojnie za to chwycić, sztućce również długie, wygodne w trzymaniu, idealnie wyprofilowane i zauważyłam, że bardzo dobrze się je synowi z nich.
Niestety posiadają jeden -, już po kilku obiadkach, wszystko było zafarbowane. Niestety nie możemy tego domyć, a więc miseczka z białej zrobiła się lekko pomarańczowa, a szkoda ! Jednak nie jest to dla nas przeszkodzą, najważniejsze, że wszystko jest umyte.
Ogromna szkoda ! Naczynia wyglądają niechlujnie, więc już ich nie zabierzemy poza dom, bo wstyd.
Ogólnie dla nas krówka jest hitem z jednym minusem.
Pozdrawiamy.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.