ZAKOŃCZENIE TESTOWANIA NESTLE GERBER / BOBO FRUT (133)

Właśnie zakończyliśmy z Olkiem testowanie produktów Nestle Gerber oraz soków Bobo Frut.
Jak już wcześniej pisałam tutaj znowu dzięki uprzejmości portalowi zdrowy start w przyszłość mieliśmy okazję posmakować pyszności.
Produkty o których napiszę to:
1. Deser: gruszki i jabłka z jogurtem i musli,
2. Deser:  jabłka, mango z nutką ananasa i kluseczkami
oraz
SOKI
po 5 miesiącu Marchewek - marchewka, jabłko, winogrona i dynia
po 6 miesiącu Pomidorek - pomidor, winogrona i marchewka 
Każda mama ma na pewno swoich ulubieńców pod względem zaufanych marek dla swojego dziecka, oprócz ciuchów, kosmetyków, pieluszek bardzo ważne są podawane pokarmy dziecku, jeżeli owe mama podaje w słoiczku czy soczki. My mamy kierujemy się jedną najważniejszą rzeczą - aby dawać to co najlepsze.
Deserki to rewelacyjna nowość, którą można dziecku podać między posiłkami, a soki jako uzupełnienie witamin w ciągu dnia.


Deser z gruszki i jabłka wraz z jogurtem oraz musli moim zdaniem jest pełnowartościowym posiłkiem, można podawać po 8 miesiącu życia, skład jest następujący:
1. sok gruszkowy (30%),
2. jabłka (25%),
3. gruszki (24%),
4. jogurt z mleka (15%),
5. płatki owsiane (2%),
6. sok cytrynowy,
7. płatki pszenne (1,5%)
8. skrobia kukurydziana,
9. witamina C
Zawiera gluten 

Kolejny deserek to jabłka i mango z nutką ananasa oraz kluseczkami, podajemy dziecku po 10 miesiącu życia, skład:
1. jabłka (55%),
2. mango (14,8%),
3. sok ananasowy (14%),
4. sok winogronowy,
5. makaron (3%) mąka z pszenicy durum, woda,
6. skrobia kukurydziana,
7. sok cytrynowy,
8. witamina C
Zawiera gluten
Może zawierać jajo kurze

PODSUMOWANIE
DESERKI 

Oba deserki sprawdziły się u nas również pozytywnie jak danie bezmięsne w poprzednim testowaniu. Kiedy zaczęłam czytać skład słoiczków, byłam w szoku, że owoce z makaronem - mogą być dobre, myślę sobie ,,ojć", ale to rewelacyjne połączenie, mango i ananas daje świeżość w te coraz to piękniejsze i wiosenne dni, syn bardzo lubi ananasa dlatego słoiczek był pochłonięty momentalnie. Słoiczek z musli również na plus, ponieważ znajdujący się jogurt z mleka to numer jeden w deserach u syna. Dlatego testowanie zakończyło się ogromnym plusem :) 

SOKI 

Dwa dobrze nam znane marchewek i pomidorek, testowaliśmy już tutaj w listopadzie, możecie zajrzeć i przeczytać recenzję, ponieważ nic się nie zmieniło. 
Te soki są dla mojego syna z moim obserwacji najlepsze, ponieważ jeden z nich zawiera dynię, a drugi pomidory, które Olek uwielbia. Pije je z ogromną przyjemnością.
Nie ukrywam, że oprócz wody - soki czy herbatki podaję dziecku rzadziej, ale dostaje je dość regularnie, aby uzupełnić witaminy w organizmie. Zresztą powtórzę się, ale wkładam do torebki i jadę, soki to podstawa wyjazdów, zawsze ! mam sok ze sobą jeżeli wyjeżdżamy z domu, bo wiem, że syn będzie je pił z jeszcze większą przyjemnością i są zdrowe. Z całego serca dziękuje za możliwość testowania produktów Nestle Gerber oraz soków Bobo Frut. 
To ogromna przyjemność patrzeć na dziecko, które je z apetytem.
Dziękuje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz