LUBISZ MOZZARELLĘ ? NIECH TWOJE DZIECKO RÓWNIEŻ JĄ POLUBI :) PYSZNE DANIA GERBER

lipca 07, 2017
Cześć kochani ! 
Dzisiaj znowu przychodzę do Was z nowościami i pysznościami. Dzięki współpracy z portalem zdrowy start w przyszłość, wraz z synem mieliśmy przyjemność smakować kolejne super skompletowane posiłki. 
Nie ukrywam tego, że świetnie sobie radzę gotując własne obiady dla syna, ale słoiczków nie unikam, wręcz przeciwnie - od czasu do czasu, spokojnie daje je synowi, ponieważ je ubóstwia, a wiem, że niektóre produkty właśnie w połączeniu z innymi przemycę i z je ze smakiem. 
Dlatego polecam je każdej mamie, która lubi urozmaicać dziecku dietę, przemycać ważne warzywa (bądź owoce) i lubi produkty z najwyższej półki. 
Ja się nie zawiodłam na marce Gerber, nie zawiodłam się również na smakach gotowych obiadków, dlatego jako pracująca mama, kiedy mam gorszy dzień sięgam po słoiczki i wiem, że dziecko zje to co najlepsze. 
Kochani do testowania otrzymaliśmy trzy smaki poniżej:


Risotto z kalafiorem i mozzarellą (po 8m-cu)

woda, kalafior (30%), marchew (18%), pasternak, ser mozzarella z mleka krowiego (3%), ryż (2,2%), mąka owsiana pełnoziarnista, mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy niskoerukowy, skrobia kukurydziana, pietruszka-natka (0,5%), sól. 
Leczo z mozzarellą i kluseczkami (po 8m-cu)

woda, papryka (14%), cukinia (12%), marchew (10%), ziemniaki, przecier pomidorowy (5,6%), ser mozzarella z mleka krowiego (4%), makaron (mąka z pszenicy durum, woda) (3,3%), mąka owsiana pełnoziarnista, cebula (3%), mleko w proszku odtłuszczone, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy niskoerukowy, pietruszka-natka (0,5%), sól

Spaghetti w sosie pomidorowym i mozzarellą (po 8m-cu)

przecier pomidorowy (30,8%), marchew (26%), woda, ziemniaki, zielony groszek, ser mozzarella z mleka krowiego (3,5%), makaron (mąka z pszenicy durum, białko jaja kurzego, woda) (3%), mąka owsiana pełnoziarnista, mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy niskoerukowy, skrobia kukurydziana, pietruszka-natka (0,5%), sól

Jeżeli chodzi o mnie to wszystkie smakowały mi tak samo ! one są pyszne, z kolei dla syna z obserwacji najbardziej smakowało Leczo z mozzarellą i kluseczkami. Mniam !

Serdecznie Wam polecam :)
A my dziękujemy za możliwość kolejnego testowania takich pyszności. 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.