,,SUKCES JEST KOBIETĄ" Z KAŻDYM MIESIĄCEM MAM CORAZ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI TESTOWANIA, POZNAJĘ WSPANIAŁYCH LUDZI.

sierpnia 27, 2017

Moje życie internetowe rozkwita od momentu zejścia na zwolnienie lekarskie podczas ciąży, czytając wiele wspaniałych blogów kobiet w ciąży, mam, czy wszystkich innych blogów w podobnej tematyce natknęłam się na testowania. Wciągnęło mnie to przeogromnie, bo nie tylko mam frajdę z otrzymywania produktów za darmo, koresponduję z fajnymi ludźmi, ale otrzymuję produkty z którymi nigdy dotychczas nie miałam do czynienia i przed wydaniem pieniędzy mam możliwość przetestowania tego wszystkiego na własnej skórze.


Kiedy jakiś czas temu otrzymałam maila o nawiązaniu współpracy z klubem ,,Sukces jest kobietą" byłam zachwycona, nie ukrywam, że moje uczucia zadowolenia mieszały się z podejrzeniami, no bo przecież nie zawsze tak każdy chce rozdawać swoje produkty.
Jednak okazało się, że trafiłam na kolejną przygodę mojego rozwoju w blogowaniu.
W etapach współpracy z klubem m.in.  miałam przyjemność udzielić wywiadu, który mogliście czytać we wcześniejszym poście -> tu. Kolejne etapy to testowanie !
Pierwszy z testów to kosmetyki do pielęgnacji. Otrzymałam produkty firmy amaderm, które przyznaję się pierwszy raz widzę na oczy, zupełnie o nich nic nie wiem. Dostępne są w aptekach.
Są to produkty dermatologiczne stworzone przez Zakład Farmaceutyczny AMARA jako produkty przeznaczone dla skóry wymagającej, wrażliwej, alergicznej. 
Zakład Farmaceutyczny postanowił, korzystając z doświadczenia zdobytego przy wytwarzaniu leków, stworzyć preparaty, które pozwalają rozwiązać problemy skórne, z jakimi boryka się wiele osób na przykład z powodu genetycznych uwarunkowań lub narażenia skóry na działanie zanieczyszczeń. 
Oficjalnie wczoraj zaczęłam testowanie kosmetyków.
Oczywiście na pewno powiadomię was o tym jak idzie mi testowanie i co uważam o produktach.

Pozdrawiam :)
Matka z Polski testuje1 komentarz:

  1. To miło, że cieszysz się z nowej, blogowej przygody:) Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.