JOGURTY ZOTT PRIMO: Czy to rzeczywiście najlepszy wybór ? Przemyślenia na koniec testowania.

września 02, 2017
Aktywnie wypełniam ankiety na stronie www.trnd.com, dzięki czemu znowu mogę się pochwalić, że dostałam się do projektu testowania produktów firmy zott-primo, wcześniej znałam doskonale smak jedynie jogurtu naturalnego, który notorycznie kupowaliśmy w sklepie tesco, w domu jogurt naturalny to u nas podstawa, ponieważ wszyscy się nimi zajadamy, w szczególności mój półtoraroczny syn.
Moim zadaniem było kupienie wybranych jogurtów do kwoty 35zł., tak też zrobiłam wybierając te, które moi bliscy przypuszczałam, ze najchętniej by wypróbowali.


Kupiłam:
1. Jogurt grecki, x4
2. Jogurt naturalny, x5
3. Jogurt naturalny gęsty, x2
4. Jogurt naturalny do picia, x3
5. Jogurt z płatkami, x2
5. Jogurt z musem brzoskwiniowym, x 2
6. Jogurt z musem truskawkowym. x 1

Mleko oferowane przez gospodarstwo Państwa Kierstein wielokrotnie nagradzane były w konkursie ,,Supermleko". W miejscowości Rozmierz w powiecie strzeleckim znajduje się hodowla, która uchodzi za wzorcową. Właściciele od lat dokładają starań, aby zapewnić zwierzętom komfortowe warunki życia. 
Od kiedy mam dziecko zwracam większą uwagę na to co kupuje, oczywiście nie mówię, że unikam wszystkiego np. chrupków, bo nie jestem, aż tak ,,dziwna", uważam, że wszystko w odpowiedniej ilości nie zaszkodzi, chociaż mojemu synowi staram się wybierać to co najlepsze. Dlatego byłam bardzo zadowolona, że mogę kupić jogurty i dostanę zwrot pieniędzy, bo nie tylko ja, mój mąż i syn próbowaliśmy, ale również nasi bliscy. 
Kiedy wróciłam z pracy do domu od razu wzięliśmy się za pierwsze testowanie. Jogurt z musem brzoskwiniowym i truskawkowym, jedliśmy we troje. Uwierzcie mi, ale dostałam najmniej, mój syn jadł w mgnieniu oka. Pyszne, bardzo delikatne, to właśnie uwiodło mnie w jogurtach Zott, że są bardzo delikatne, a dodatki to taka wisienka na torcie, rewelacja.


 Drugiego dnia testowania zabrałam ze sobą jogurt naturalny do picia do pracy, ja wraz z moimi 3 koleżankami testowałyśmy jak smakuje. Jako zwolenniczka jogurtów naturalnych jestem zachwycona i ode mnie złego słowa nie usłyszycie. Jogurt jest lekki, bardzo płynny, posiada rewelacyjne opakowanie jak możecie zauważyć na zdjęciach, że ma niebieską ,,zatyczkę" którą w każdej chwili można zamknąć i przenosić bezpiecznie jogurt. Dla mnie bomba.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z testowania, tylko jednak szkoda, że trnd nie wysyła gotowego kompletu składającego się z wszystkich produktów. Objechałam sklepy w mojej miejscowości i niestety znalazłam jogurty jedynie w Tesco w jakiejkolwiek większej ilości, ale niestety jak widzicie nie było wielu smaków.

Jogurty naturalne Zott testowali:
- moi rodzice,
- teście,
- bratowa i brat,
- szwagier z żoną,
- ja, mąż, syn,
- koleżanki z pracy,
- znajomi.

Polecam brać udział w różnych kampaniach, to rewelacyjna możliwość na testowanie wraz z bliskimi.

1 komentarz:

  1. Dzięki testowaniu z platformy trnd miałam okazję wraz z rodziną i znajomymi zapoznać się z jogurtami Zott Primo. Są wyśmienite w smaku i mają aksamitną konsystencję oraz bardzo dobry skład. Zostaną z nami na dłużej.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.