NOWE DESERKI GERBER Z DODATKIEM MUSLI.

października 13, 2017


Jakiś czas temu, na prawdę jakiś czas, bo chyba ostatnio wciąż się tłumaczę, że zawalam, że nie mam czasu na nowe posty, tyle jeszcze testowania i wspaniałych produktów, a ja siedzę z dzieckiem chora.... KOCHANI !
Jako ambasadorka portalu Zdrowy Start W Przyszłość otrzymaliśmy z młodym nowości firmy Gerber, a były to tubki owocowe o smakach:
- gruszka, banan, malina,
36% gruszki, woda, 15% banany, 9% maliny, 4% musli (mąka owsiana pełnoziarnista, płatki pszenne), zagęszczony sok winogronowy, zagęszczony sok cytrynowy, witamina C
- jabłko, ananas, banan,
50% jabłka, 34% sok ananasowy, 10% banany, 3,5 % musli (mąka owsiana pełnoziarnista, płatki pszenne), zagęszczony sok winogronowy, witamina C
- jabłko, banan, winogron,
60% jabłka, 16% banany, 12% sok winogronowy, woda, 3,9% musli (mąka owsiana, pełnoziarnista, płatki pszenne), zagęszczony sok cytrynowy, witamina C


 z dodatkiem musli ! 
produkt zawiera gluten 
tubki przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia 
nie wymaga przechowywania w lodówce
rewelacyjne w poznawaniu nowych smaków 
poręczna i wygodna tubka, dziecko powyżej 1 r.ż. może samo jeść
dla młodszych dzieci jest specjalna łyżeczka dokręcana do tubek
łatwo dostępne w sklepie - przystępne cenowo,
Wcześniej od wspaniałej Pani Eweliny z portalu Zdrowy Start, dzięki, której właśnie mamy z Olkiem możliwość testowania tych wszystkich produktów, otrzymałam maila z informacją, że wkrótce wchodzą na rynek trzy nowe tubki owocowe z dodatkiem musli.
Od samego początku, kiedy dałam mojemu synowi tubki owocowe tak je polubił, że są z nami do dnia dzisiejszego, czasami w ciągu dnia potrafi zjeść je nawet 3 ! 
Przyznaję, że właśnie w ostatnich dniach, kiedy młody zachorował na ropne zapalenie migdałków i nic nie chciał jeść  - tubki okazały się wybawieniem. Jak ja się cieszę, że takie produkty są dostępne w sklepach.
Dziecko, które choruje - a tym bardziej na gardło nie chce pić - a co mówiąc o jedzeniu. To najgorsze bo pomimo choroby dziecko może się odwodnić. Uwierzcie, że kiedy młody nie mógł spać w nocy przez ból gardła i sączącej się ropy - lecącej z buzi i był głodny - uspokajał się dzięki tubkom, jadł je na raz. 
Dlatego moja opinia jest jak najbardziej pozytywna jeżeli chodzi o sam produkt. Chwała ! że mamy dostęp do takich rzeczy w sklepach, tyle dobroci nas otacza...

Testowanie produktów przebiegło dość sprawnie. Dwa smaki idą na tej samej linii i bardzo smakują Olkowi, jest to 1. gruszka, banan i malina oraz 2. jabłko, banan i winogron - zdodatkiem musli. Oba te smaki przypadły małemu do smaku i wciągnął je momentalnie. Zauważyłam, że za pierwszym razem, kiedy trochę spróbował tubki - poczuł, że jest w niej coś jeszcze. Samo musli jest bardzo mało wyczuwalne, delikatne i rewelacyjnie zgrywa się ze smakami.
Smakiem, który podpasował małemu najmniej był 3. jabłko,ananas i banan. Ananas jest owocem dość specyficznym i w tubce rzeczywiście było go czuć, może dlatego syn nie był, aż tak bardzo tym smakiem zachwycony jak poprzednimi. Być może również dlatego, że ananasa bardzo mało je i nie jest oswojony z tym smakiem. Przyznaję, że je go bardzo mało z porównaniem z innymi smakami.
Ogólnie muszę stwierdzić,  że nowość, która została wprowadzona na rynek to super pomysł, dodatek musli jest bardziej pożywniejszy, a dziecko może się bardziej najeść. Pomimo tego, że moje dziecko to wymagający 20-sto miesięczny człowiek, to w każdej chwili je taką tubkę, czy to w samochodzie, na wizycie u kogoś, czy w domu np. jako przekąska. Super się sprawdza. Już Wam wcześniej pisałam, że jestem zadowolona z tubek i tak jest cały czas. 
Polecam każdej mamie, która lubi takie pyszności.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.