WITH LOVE ABUDZI

października 02, 2017
Każda mama lubi, kiedy dziecko wygląda ładnie, schludnie, estetycznie. Podobnie jest z wystrojem pokoju naszego dziecka. Ze względu na to, że mieszkam w piętrowym domu, a na górze łazienka nie jest jeszcze wykończona, musiałam zamieszkać ze swoim dzieckiem z sypialni na dole, od samego początku uważałam, że to będzie najrozsądniejsze, bo wszystko czego potrzebuje będę miała pod ręką.

Ale ile można ?
Nie jestem za wspólnym pomieszkiwaniem, jednak na to wpływu jakoby nie mam.
Długo to wszystko trwa, brak łazienki, roznoszący się kurz...


Jednak już w ubiegłym roku zaczęłam planować i remontować pokój mojego syna na górze, wybór farb, jakie meble to wszystko jest bardzo ważne, niestety po drodze popełniłam ogromny błąd w wyborze farby, którą pomalowaliśmy ściany pokoju.
Ktoś nam polecił.
Zaufaliśmy.
Kupiliśmy.
Totalna klapa.
Niestety ten kolor musi zostać na jakiś czas.

Ciemny niebieski kolor jest dość przytłaczający, dlatego chciałam go trochę rozjaśnić dodatkami.
Ale ogromnym dodatkiem i przepiękną ozdobą pokoju syn jest metryczka oraz modlitwa, którą we współpracy z firmą otrzymaliśmy do wystroju wnętrza pokoju.


Sami możecie zobaczyć jak pięknie się prezentują, jestem totalnie zauroczona tak wspaniałym wyglądem dodatków, jakie możecie kupić w sklepie abudzi.
Ramki są w formacie: A4
Są w białych ramkach z dodatkiem pleksy, firma nie daje szkła ze tego względu, że jest to produkt dla dziecka - ogromny plus ! 
Można je postawić bądź powiesić na ścianie.

Na stronie macie do wyboru:
Metryczki,
Modlitwy,
Plakaty, 
Plakaty opowiadania,

Pod każdym zdjęciem macie cenę i opis.
Kontakt jest bardzo szybki i przyjemny.
Z całego serca mogę Wam polecić firmę Abudzi, możecie zakupić tam metryczki, modlitwę czy inne plakaty do wystroju pokoju waszego dziecka bądź po prostu na prezent.
Rewelacja !

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Idealny ! Ja na pewno skorzystam dla mojej chrześniaczki :)

      Usuń
  2. My niestety nie bardzo mamy gdzie cokolwiek powiesić, ale liczę, ze w nowym domu będę mogła wreszcie zrobić sobie na ścianie galerię :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.